PROJEKT: dbanie o potrzeby naszych klientów

Słuchanie klientów pomogło nam się rozwijać. Arcansas wspiera swoich klientów i słucha ich, aby dowiedzieć się, jakie są ich potrzeby i trudności.
Nasze doświadczenie pozwala nam oferować asortyment o dużej rotacji, gwarantujący marże i oferujący wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie. Wielkość powierzchni wystawienniczej nie stanowi problemu, ponieważ nasze stojaki ekspozycyjne są modułowe i można je dostosować: projektujemy i dostosowujemy je do Państwa specyfikacji.

Wybór nas oznacza wejście na ścieżkę wspólnego rozwoju. Współpracujemy z naszymi klientami, aby lepiej zrozumieć, które produkty i stojaki ekspozycyjne najlepiej pasują do ich działalności oraz jak najskuteczniej uzyskać najlepszą wydajność na rynku wraz z wysoką rentownością.

Dbamy o naszych klientów i staramy się rozwiązywać ich różnorodne potrzeby. Każdy z nich reprezentuje wyjątkową i ekskluzywną rzeczywistość biznesową. Poświęcamy im stałą uwagę i dbamy o wszystkie szczegóły. Wspieramy ich z pasją i ciągłością, tworząc prawdziwe partnerstwo, które gwarantuje średnio- i długoterminowe rezultaty.

SZKOLENIA

We współpracy z głównymi partnerami dużych sieci handlowych organizujemy szkolenia dla handlowców i kierowników działów. Kursy rozwijają umiejętności i profesjonalizm w zakresie użytkowania produktu, systemów instalacyjnych i sektorów zastosowań, aby zapewnić klientowi najlepsze rozwiązanie.

Każdego dnia projektuję funkcjonalnie rozwiązania skierowane do każdego z naszych klientów. Moja instrukcja sprzedaży? słuchaj i utożsamiaj się z każdym z nich, aby zrozumieć konkretne potrzeby i cele.

Lorenzo Tinti, dział marketingu

4 obszary biznesowe

GDO

DUŻE SIECI HANDLOWE

Arcansas optymalizuje wnętrze sklepu i zapewnia pomoc techniczną i inżynierską.

Dowiedz się więcej

RIVENDITORI FERRAMENTA

SPRZEDAWCY SPRZĘTU

Każdy produkt jest indywidualnie oznaczony kodami i informacjami, co ułatwia i przyspiesza identyfikację produktu.

Dowiedz się więcej

RIVENDITORI EDILI CERAMICA

DYSTRYBUTORZY BUDOWLANI

Praktyczne i techniczne rozwiązania problemów związanych z układaniem płytek ceramicznych i różnego rodzaju podłóg.

Dowiedz się więcej

RIVENDITORI EDILI CERAMICA

ARCHITEKCI

Dbałość o szczegóły techniczne i szeroki wybór kolorów zapewniają ekskluzywny wygląd Twoim projektom technicznym.

Dowiedz się więcej