OBIETNICA: o nas

Od 1980 roku zajmujemy się projektowaniem, produkcja i dystrybucja profili do glazury, profili sanitarnych, profili do podłóg, profili do majsterkowania – DIY, nigdy nie tracąc punktu widzenia naszego podstawowego celu: aby spełnić oczekiwania klientów.

Nasze profile są o krok do przodu: oferujemy produkty wysokiej jakości i unikalne podejście do klientów, słuchamy ich potrzeb, prowadzimy dialog i zapewniamy ciągłe wsparcie. Wspólnie planujemy strategię sprzedaży zgodnie z ich potrzebami i celami, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

W 1993 roku firma poszerza swój asortyment o profile z PVC, aluminium, stali oraz szeroki wybór blach: proste kształty, które dają jej dostęp do rynku DIY. Wymyśliliśmy profile na nowo, aby nadać im nowe zastosowanie: nie tylko jako akcesorium instalacyjne, ale także jako element dekoracyjny do projektów DIY.

39
lat doświadczenia

210
partnerów biznesowych

5000
produktów w kalatogu

TDwa rynki docelowe: tradycyjne i zorganizowane duże sieci handlowe.
Dwie linie produktów: profile dla sektora profesjonalnego i dla majsterkowiczów.
Jeden cel: upewnić się, że nasi klienci mają odpowiednie produkty do właściwego celu, aby ukończyć projekt dekoracji, gwarantując sukces przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy.

Naszą siłą jest jakość surowców, które zapewniają profilom wieloletnią trwałość oraz kreatywność, która stale odnawia gamę asortymentową, a także tworzenie systemów ekspozycyjnych zwiększających zwrot z powierzchni handlowej i wspierających sprzedaż samoobsługową. Jesteśmy wybranym partnerem Leroy Merlin, Obi, Bricocenter, MrBricolage, Bricoman, Screwfix i wielu innych na całym świecie.

Kodeks etycznego postępowania

Arcansas wspiera i wdraża świadomość etyczną w postępowaniu i działaniach w pracy, zarówno wewnętrznie, jak i w swojej działalności biznesowej. Uważamy, że poprawność w naszych relacjach wewnętrznych i zewnętrznych jest podstawowym czynnikiem, który należy stosować jednolicie do wszystkiego, co robimy.
Kodeks Etycznego Postępowania zawiera zbiór zasad i wskazówek, które mają inspirować działania i kierować postępowaniem nie tylko naszych pracowników, ale wszystkich, z którymi mamy styczność, mając na celu zapewnienie, że wraz z efektywnością i rzetelnością, również towarzyszy etyczne postępowanie.

Z dumą reprezentujemy Made in Italy na całym świecie

Każdego dnia z pasją i oddaniem reprezentujemy Made in Italy w obiekcie o powierzchni 6000 m2 wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt. Nasza technologia i najnowocześniejsze linie produkcyjne pozwalają nam obniżyć koszty i zagwarantować konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokich standardów jakości. Zatrudniamy ponad 50 pracowników i posiadamy sieć 100 agentów obejmującą rynek włoski i eksport, 4 oddziały zagraniczne i sieć dystrybutorów partnerskich w 30 krajach.

Nie tylko we Włoszech: jesteśmy obecni na rynku międzynarodowym posiadając centra dystrybucyjne w Ameryce Południowej, Francji i Belgii. Dzięki rozległej sieci agentów i sprzedawców zapewniamy stałe wsparcie każdemu klientowi na całym świecie.

BIURA ARCANSAS W EUROPIE

  • WŁOCHY (Piagge) | AC-1 główna siedziba (magazyn, logistyka)
  • WŁOCHY (Mondavio) | AC-2 oddział 1 (produkcja)
  • WŁOCHY (Piagge) | AC-3 oddział Arcansas Concept (stojaki koncepcyjne i systemowe)
  • FRANCJA (Lyon) | 1 biuro sprzedaży i magazyn
  • HISZPANIA (Barcelona) | 2 biuro sprzedaży
  • NIEMCY (Drezno) | 3 biuro sprzedaży
  • WIELKA BRYTANIA (Bedford) | 3 biuro sprzedaży

34
kraje z partnerami i dystrybutorami
w ciągu ostatnich 4 lat

110
agentow handlowych
(rynek Włoski i zagraniczny)